Strona główna / Najczęstsze pytania

Najczęstsze pytania

Budimex Nieruchomości Sp. z o.o. poważnie podchodzi do ochrony danych osobowych. Spółka wdrożyła odpowiednie zabezpieczenia, procedury i rozwiązania, które mają za zadanie zapewnić bezpieczeństwo danych osobowych i zgodność w wymogami RODO. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie dobrowolnej zgody lub dla realizacji umowy lub w wykonaniu obowiązków prawnych. Realizujemy również marketing własnych produktów i usług Budimex Nieruchomości Sp. z o.o. Przysługuje Państwu prawo do żądania dostępu do Państwa danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia zakresu przetwarzania lub przeniesienia. W razie pytań dot. ochrony danych osobowych zapraszamy do kontaktu iod.bxn@budimex.pl

Pobierz Katalog OldNova

Pozostawienie danych kontaktowych zapewni, że jako jedni z pierwszych dowiedzą się Państwo o rozpoczęciu sprzedaży. Dzięki temu możliwy będzie wybór i rezerwacja najlepszych mieszkań.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej na wskazany adres poczty elektronicznej, [...] na temat produktów oferowanych przez firmę Budimex Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Skierniewicka 16/20.
Jestem świadomy o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej na wskazany numer telefonu, [...] na temat produktów oferowanych przez firmę Budimex Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Skierniewicka 16/20.
Jestem świadomy o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
Pola oznaczone są obowiązkowe